KVALIFIKACIJE

SEZONA 7

Kapiteni ekipa su obavezni ispuniti formu u #qualifier-role kanalu na našem Discord serveru: discord.com/invite/YEMUJzd

Bez kvalifikacionog rolea na nasem Discord serveru nećete imati pristup posebnom kvalifikacionom kanalu u kojem će se nalaziti uputstva za ulazak na kvalifikacione mečeve!

Kvalifikacije za 7. sezonu BPL-a će se odigrati kroz 4 kola. Timovi će odmjeriti snage u 17 mečeva na Erangelu i Miramaru.

Format kvalifikacija

Prvi krug

U prvom krugu kvalifikacija igraju se 3 meča.
Datum odigravanja: Subota, 13.02.2021 17:00h
Mape: Miramar, Erangel, Erangel

U naredni krug kvalifikacija plasiraju se 8 prvoplasiranih ekipa iz svake grupe.

Slot Ime tima
1 Grounderz
2 Shpaolin
3 TEUpeek
4 eVolution
5 MomenTuM
6 Night Fox
7 KOTA 715
8 Sixth Sense (C: SS_Th3PuRg3M4N)
9 SixthSense (C: CrazYy-_)
10 Faun
11 SOCOM
12 rePlay (C: stravaizasu)
13 OiSTER
14 BlackBulls
15 SlaveHub
16 Team Shield
Slot Ime tima
1 OMENOS
2 NumerLock
3 Black Fury
4 Inowava
5 GHC Esports
6 Bači Bombu
7 Loot Delivery
8 ENTiTY
9 End Zone Divas
10 Team ALTF4
11 Chiefs
12 sweaty guys
13 Mineri
14 AHBABI
15 Angry Birds
16 JKDC
Slot Ime tima
1 CPLAY
2 Marten Gaming (MG)
3 Vengeance
4 Martin King Gaming
5 MAUNA
6 KOMANDOSI
7 TaTu HuniEs
8 RandomTeam4UuU
9 OMEGA
10 Virtual Reality
11 POISONWARRIORS
12 XGlide
13 Kolačići
14 Atroniic
15 Team Autentico
16 Capital City
Slot Ime tima
1 CONVINCERS
2 PANTHER
3 SALGIJAŠI
4 Zero team
5 RedForce
6 Muchachosi
7 Indians
8 HotDrop
9 Gospod i njegovi Apostoli
10 OverLimit
11 AnAbsolute Team
12 4S eSports
13 SilentSprayers
14 reactus
15 DarkSide
16 empire

Drugi krug

U drugom krugu kvalifikacija igraju se 4 meča.
Datum odigravanja: Nedelja, 14.02.2021 17:00h
Mape: Miramar, Miramar, Erangel, Erangel

U naredni krug kvalifikacija plasiraju se 8 prvoplasiranih timova iz obe grupe.

Slot Ime tima
1 eVolution
2 XGlide
3 TaTu HuniEs
4 PANTHER
5 SlaveHub
6 sweaty guys
7 AHBABI
8 SilentSprayers
9 BlackBulls
10 ENTiTY
11 Vengeance
12 Indians
13 KOTA 715
14 Gospod i njegovi Apostoli
15 Angry Birds
16 Atroniic
Slot Ime tima
1 OMENOS
2 4S eSports
3 SixthSense (C: CrazYy-_)
4 NumerLock
5 MAUNA
6 empire
7 Team Shield
8 Team Autentico
9 OMEGA
10 CONVINCERS
11 Night Fox
12 JKDC
13 Loot Delivery
14 RandomTeam4UuU
15 OiSTER
16 HotDrop

Treći krug

U trećem krugu kvalifikacija igraju se 4 meča.
Datum odigravanja: Ponedeljak, 15.02.2021 19:00h
Mape: Miramar, Miramar, Erangel, Erangel

U finale kvalifikacija prolazi 10 prvoplasiranih timova.

Slot Ime tima
1 Atroniic
2 PANTHER
3 eVolution
4 SilentSprayers
5 TaTu HuniEs
6 Gospod i njegovi Apostoli
7 Vengeance
8 Indians
9 OiSTER
10 4S eSports
11 empire
12 CONVINCERS
13 NumerLock
14 Team Shield
15 Team Autentico
16 SixthSense

Finale kvalifikacija

U finalnom krugu kvalifikacija igra se 6 mečeva.
Datum odigravanja: 17.02.2020 19:00h
Mape: Miramar, Miramar, Miramar, Erangel, Erangel, Erangel

Najboljih 8 timova iz finala kvalifikacija ostvaruje priliku za učešćem u sedmoj sezoni Balkan PUBG Lige.

Slot Ime tima
1 GSpot
2 NeverSurrender
3 Vuptrox
4 Team Misfits
5 Grove Street
6 Rock Solid Boys
7 NumerLock
8 Team Autentico
9 Vengeance
10 Atroniic
11 TaTu HuniEs
12 SilentSprayers
13 SixthSense
14 eVolution
15 4S eSports
16 Team Shield